http://www.youtube.com/kukarobotgroup | http://www.twitter.com/kuka_roboticsen | http://www.facebook.com/kuka.robotics | http://plus.google.com/117417596093526083583 | http://www.linkedin.com/company/kuka-robotics
 
 

ROBOTİK VE OTOMASYON

Robot ve otomasyon teknolojileri konusunda öncü olan KUKA Robotics dünyanın önde gelen endüstri robotu üreticilerinden biridir. KUKA büyük ve eşsiz endüstri robotu ürün yelpazesiyle neredeyse tüm taşıma yükü aralıklarını ve robot tiplerini kapsamaktadır. Çok sayıda uygulama için uygun kumandalar ve yazılım paketleri KUKA ürün portföyünü tamamlamaktadır.

 KUKA sistem ortaklarından oluşan geniş bir ağ ile tüm müşteri taleplerine cevap verebilecek özel otomasyon çözümleri sunar.

Müşterilerin KUKA ürünlerinin potansiyelini tam olarak kullanabilmesi amacıyla KUKA planlamadan başlayan ve ilk çalıştırma üzerinden bakım onarıma kadar giden tüm süreç için çok yönlü bir servis portföyü sunar. Acil durumlarda KUKA teknik destek ekibine 24 saat boyunca ulaşılabilir.

 

Endüstriyel robotlar
Yazılım
Kontrol üniteleri
Robot sistemleri
   
Diğer Ürünler
Müşteri hizmetleri
Programlar

 

Tüm dünyada 30 KUKA Okulları'nda robot kullanıcıları olarak KUKA robotları ve yazılımları üzerinden eğitim alabilir, burada uzmanlık ünvanı elde edebilir ve bu sayede KUKA ürünlerinizden en iyi biçimde yararlanabilirsiniz.

Başka sorunuz? KUKA satış ekibi daima tam destekle yanınızda olacak ve siz müşterimiz ile birlikte en iyi çözümü bulacaktır. Bize buradan ulaşın.

 

KUKA COLLEGE

Dünyanın her yerinde KUKA College'lerinin seminerlerine katılanlar, gerekli olan teknik bilgiyi uygulamalı olarak ilk elden edinir. devamı

KÜÇÜK ROBOTİK

Kompakt ve fazla yer tutmayan KUKA robotları, sınıfında en hızlı ve en güvenilir robotlar arasındadır. devamı

LBR iiwa

Tarihte ilk defa insan ve robot, yakın işbirliği içerisinde yüksek hassasiyetli işlemler yapabiliyor. devamı

ÇÖZÜMLER

Uygulama amacına uygun size özel hazırlanmış çözümler. devamı
 
 
KUKA haberleri
 
22. May 2016
KUKA robotları BMW Müzesi'ndeki "100 Başyapıt" Sergisi'nde
 
13. May 2016
KUKA Roboter Şirketi, ITW Welding ile ortaklığa adım attı
 
20. Apr 2016
Sağlam KUKA küçük robotu, takım bileme makinesinin tam kapasite ile çalışmasını sağlıyor
 
'Haberler' RSS Feed olarak
 
 
 
Baskı versiyonuBaskı versiyonu
Share |
 
 
  © Copyright 2016 KUKA Roboter CEE GmbH, Türkiye Subesi All rights reserved