http://www.youtube.com/kukarobotgroup | http://www.twitter.com/kuka_roboticsen | http://www.facebook.com/kuka.robotics | http://plus.google.com/117417596093526083583 | http://www.linkedin.com/company/kuka-robotics
 
 

ROBOTYKA I AUTOMATYKA

Jako pionier w dziedzinie robotyki i technologii automatyzacji firma KUKA Robotics zalicza się do wiodących światowych producentów robotów przemysłowych. Szeroki i jedyny w swoim rodzaju wybór robotów przemysłowych sprawia, że firma KUKA posiada produkty przeznaczone do prawie wszystkich zakresów obciążeń i odpowiadające prawie wszystkim typom robotów. Układy sterowania i pakiety oprogramowania dopasowane do licznych zastosowań dopełniają i zamykają portfolio produktów firmy KUKA.

 KUKA wspólnie z rozległąsiecią partnerów systemowych oferuje rozwiązania z zakresu automatyzacji specjalnie dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Aby klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał produktów KUKA, firma posiada urozmaiconą ofertę serwisową, obejmującą usługi od planowania, poprzez uruchamianie, aż po utrzymanie urządzenia w należytym stanie. W sytuacjach awaryjnych serwis techniczny firmy KUKA jest dostępny przez całą dobę.

 

Roboty przemysłowe
Oprogramowanie
Sterowanie
Systemy robotów
   
Inne produkty
Customer Services
Badania i nauka

 

W 30 centrach szkoleniowych KUKA College na całym świecie użytkownicy robotów mogą rozpocząć szkolenie z zakresu obsługi robotów i oprogramowania KUKA, uzyskać tam status specjalisty i w ten sposób nauczyć się czerpać z produktów KUKA to, co najlepsze.

Mają Państwo jeszcze jakieś pytania? Pracownicy działu sprzedaży KUKA zawsze służą pomocą i radą i wspólnie z klientem opracują najlepsze z możliwych rozwiązanie.

 

MAŁE ROBOTY

Kompaktowe roboty firmy KUKA o niewielkich wymiarach należą do najszybszych i najbardziej niezawodnych w swojej klasie. more

ROZWIĄZANIA

Dokładnie dopasowane rozwiązania dla Państwa potrzeb. more

LBR iiwa

Po raz pierwszy człowiek i maszyna mogą w ścisłej współpracy rozwiązywać zadania wymagające najwyższej precyzji. more

KUKA COLLEGE

Programy szkoleniowe KUKA College dostarczają uczestnikom seminariów na całym świecie niezbędną praktyczną wiedzę fachową z pierwszej ręki. more
 
 
Nowości
 
10. Jan 2017
Spotkanie Integratorów KUKA, Racławice 2016
 
08. Dec 2016
Odbiór robota KR 3 AGILUS przez partnera systemowego firmy KUKA
 
09. Nov 2016
Dodatkowa platforma KUKA omniMove przewozi górne obudowy skrzydeł A350 XWB
 
'Nowości' as RSS Feed
 
 
Servicestützpunkte
 
 
KR 3 AGILUS
 
KR 3 AGILUS
 
Skontaktuj się z nami
 
 
 
Print versionPrint version
Share |
 
 
  © Copyright 2017 KUKA Roboter CEE GmbH All rights reserved