http://www.youtube.com/kukarobotgroup | http://www.twitter.com/kuka_roboticsen | http://www.facebook.com/kuka.robotics | http://plus.google.com/117417596093526083583 | http://www.linkedin.com/company/kuka-robotics
 
 

ROBOTIKA A AUTOMATIZACE

Jako průkopník robotické a automatizační technologie patří firma KUKA Robotics k vedoucím výrobcům průmyslových robotů v celosvětovém měřítku. Firma KUKA pokrývá díky svému velkému a jedinečnému výběru průmyslových robotů téměř všechny oblasti nosností a typů robotů. Vhodné řídicí systémy a softwarové balíky pro velké množství aplikací kompletují výrobkové portfolio firmy KUKA.

 Firma KUKA nabízí společně se širokou sítí systémových partnerů automatizační řešení šitá na míru pro všechny požadavky zákazníků.

Aby mohli zákazníci využít veškerý potenciál výrobků firmy KUKA, poskytuje firma KUKA rozmanitou nabídku servisních služeb, od plánování přes uvádění do provozu až po technickou údržbu. V nouzových případech je technická podpory firmy KUKA dostupná 24 hodin.

 

Průmyslové roboty
Software
Řídicí systémy
Robotické systémy
   
Ostatní produkty
Customer Services
Výzkum a výuka

 

Ve 30 školicích střediscích KUKA College na celém světe mohou uživatelé robotů KUKA a softwarových programů absolvovat školení, tam mohou získat status specialistů a tak ze svých výrobků KUKA vytěžit to nejlepší.

Máte ještě další otázky? Tým odbytu firmy KUKA stojí zákazníkovi neustále po boku s radou a pomocí a společně s ním vyvíjí to nejlepší možné řešení.

 

MALÉ ROBOTY

Kompaktní a prostorově úsporné roboty firmy KUKA patří k nejrychlejším a nejspolehlivějším ve svojí třídě. více

ŘEŠENÍ

Zakázkové řešení Vašeho záměru. více

LBR iiwa

Poprvé může člověk a robot řešit vysoce citlivé úlohy v úzké spolupráci. více

KUKA COLLEGE

KUKA Colleges zprostředkovávají účastníkům seminářů po celém světě potřebné odborné vědomosti z první ruky a se zaměřením na praxi. více
 
 
Novinky KUKA
 
22. May 2016
Roboty KUKA na jubilejní výstavě „100 mistrovských děl“ v muzeu BMW
 
13. May 2016
Společnost KUKA Roboter podepsala vyhlášení společného záměru s firmou ITW Welding
 
28. Apr 2016
Robot KUKA je součástí „Engineering Season“
 
'Zprávy' jako RSS Feed
 
 
Service Locations
 
 
KR 3 AGILUS
 
KR 3 AGILUS
 
Nyní navázat kontakt
 
 
 
Verze pro tiskVerze pro tisk
Share |
 
 
  © Copyright 2016 KUKA Roboter CEE GmbH, organizacní složka All rights reserved